У Житомирі презентували постать отця Климентія Шептицького

9 жовтня 2019 року, в актовій залі Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича відбулась презентація постаті отця Климентія Шептицького з нагоди проведення заходів, присвячених 150-річчю від дня народження Климентія Шептицького.

Цього дня на запрошення Житомирської обласної державної адміністрації та на запрошення протоєрея Віталія Сидорука, Протопресвітера Житомирського, ієромонах Юстин Бойко, голова оргкомітету зі вшанування 150-річчя о. Климентія Шептицького, та Іван Матковський, науковий працівник Постуляційного Центру монастирів Студійського Уставу УГКЦ, представили постать блаженного Климентія Шептицького. Спочатку відбувся перегляд фільму «Історична правда Вахтанга Кіпіані. Климентій Шептицький».

Згодом дослідник біографії отця Климентія Іван Матковський представив його життєвий шлях до вступу в монастир. У свою чергу ієромонах Юстин Бойко розповів про його монаший період життя. Єромонах відзначив те, що отець Климентій зробивши успішну світську кар’єру у віці 43 роки вступив до монастиря.

Опісля ієромонах Юстин Бойко та  Іван Матковський взяли участь у телевізійній програмі на місцевому телеканалі «Союз ТВ».

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал