У Вінниці провели Великопосні парафіяльні реколекції

У днях 16-18 квітня 2021року, у парафії Покрова Пресвятої Богородиці УГКЦ умісті Вінниця, провели Великопосні парафіяльні реколекції.

З цієї нагоди у парафію завітав Протоієрей Петро Жук, Ректор Київської Трьохсвятительської духовної семінарії. Душпастир виголосив науки на тему «Де скарб твій, там твоє серце!». Разом з ректором участь у реколекціях взяли семінаристи.

Звертаючись до парафіян, о. Петро зазначив, що реколекції – це є особливий час, час який дозволяє по-новому подивитися на самих себе. «Це особлива нагода зустрітися з самим собою, своїм правдивим образом, вдивляючись і порівнюючи себе до Слова Божого, до того первообразу, яким є сам Господь. Ми можемо вдивляючись в себе зрозуміти, що нам потрібно усунути, а що потрібно залишити», – наголосив священник.

Прес служба Київської Архиєпархії