Рубрика: Блаженніший Святослав Шевчук

шевчукНародився 5 травня 1970 року в м. Стрию Львівської обл. У 1991-1992 роках навчався в Центрі філософсько-богословських студій «Дон Боско» у м. Буенос-Айресі (Аргентина), а у 1992-1994 роках – у Львівській духовній семінарії.
Дияконські свячення отримав 21 травня 1994 року (святитель владика Филимон (Курчаба), священичі26 червня 1994 року (святитель Блаженніший Мирослав Іван Кардинал Любачівський).
Архиєрейська хіротонія відбулася 7 квітня 2009 року, у день празника Благовіщення Пресвятої Богородиці, в архикатедральному соборі Святого Юра у Львові.
23 березня 2011 року на Виборчому Синоді Єпископів УГКЦ обраний Главою УГКЦ. 25 березня цей вибір благословив Папа Римський Венедикт XVI. Уведений на престол 27 березня 2011 року в Києві, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового.