У парафії Святих Володимира і Ольги села Святопетрівське звершили першу Божественну Літургію

28 червня 2020 року у парафії Святих Володимира і Ольги села Святопетрівське, що на Київщині, звершили першу Божественну Літургію.Як повідомили у фейсбук-сторінці парафії, знаменна подія відбулася у тимчасовій каплиці на подвір’ї майбутнього храму.

Звертаючись до присутніх о. Василь Барна, Адміністратор парафії, зазначив: «Довший час наша парафія шукала приміщення для звершення молитов. Завжди на заваді стояли бар’єри. Були різні випробування: висока платня за оренду, чи надзвичайна ситуація в країні під час Пандемії… Але в цих пошуках ми опирались на Слова Христові: «Шукайте перше Царства Божого та його справедливості, і все те вам додасться». І цей день настав. Цим закликам наповнене кожне серце, наших парафіян, від найменшого до найстаршого. Це найбільше тішить нашу парафію», – наголосив о. Василь.

Душпастир також висловив слова вдячності: «Дякуємо Богу, за цю ласку спільної молитви! Дякуємо усім людям доброї волі, за молитву, за ваші щирі пожертви та підтримку у розвитку нашої невеличкої парафії! Нехай Всемилостивий Господь, воздасть сторицею і обдаровує ласками, які конечні до спасіння».

Прес-служба Київської Архиєпархії

Якщо Ви бажаєте підтримати роботу медійних проєктів Церкви, то просимо Вас скласти пожертву скориставшись цією простою формою: https://bit.ly/2V9vVSw

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал