У день пам’яті святого Антонія Печерського відбулися урочисті святкування у студитському монастирі в Обухові

23 липня 2021 року, Владика Степан Сус очолив святкування у студитському монастирі Святого Антонія в Обухові. В храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці єпископ очолив Божественну Літургію.

Повідомляючи про цю подію у соціальній мережі, Владика Степан зауважив, що споглядаючи на життя Преподобного Антонія, ми можемо навчитись три важливі речі для нашого особистого життя: вміння бути покірними, приймати Божу волю, годитись з нею і дивитись на світ, власне життя, труднощі очима віри – віруючої людини.

«Це також можливість навчитись жити духовним життям. Часто нам видається, що все «духовне» стосується лише духовенства, монахів чи монахинь. Але і ми християни у світі запрошені вести духовне життя. Вміти зупинятись, зосередитись, зорієнтуватись, де ми знаходимось, хто є поруч нас, що у нас на серці, чого ми шукаємо?! І третє, що є досить цікавим. Це запрошення для нас бути своєрідними монахами у світі. Що це значить? Ми повинні намагатись як християни жити теж євангельськими радами: вбогість, чистота і послух», – наголосив Архиєрей.

Владика також додав: «Господь потребує тих, хто за прикладом преподобного Антонія, живучи у світі, будуть жити цими євангельськими радами, життя яких буде уподібнюватися до життя монашого. Адже бути монахом – це прагнути бути досконалим християнином! І до цієї досконалості усі ми запрошені».

Пресслужба Київської Архиєпархії