На парафії Бориса і Гліба у Києві відзначають Рік Слова Божого

У рамках Року Слова Божого в Україні, у парафії Бориса і Гліба УГКЦ у Києві відбулось відкриття програми «Нехай Божа мудрість поведе нас!..».

Втілення ідеї розпочали Божественною Літургію, яку очолив, адміністратор парафії о. Андрій Боднарук. По завершенні молитви священик звернув увагу вірних на важливість слухання Слова Божого та розважання над ним. Священик зазначив, що важливо вслухатися в Слово, яке записане як у Святому Письмі, так і в окремих людях через, яких Господь промовляв та промовляє до свого люду: «Тому сьогодні у нашій відкриваємо виставку приурочену Митрополиту Андрею Шептицькому, через якого Господь вів та веде наш народ до спасіння», – зазначив священик.

Після цього директор Центральної бібліотечної системи Дарницького району, Заслужений працівник культури України Оксана Головата наголосила присутнім на тому, що відкриття Року Слова Божого в Україні в бібліотеках Дарницького району неможливо не розпочати з ознайомлення з дивовижною особистістю, великим Церковним мужем – Митрополитом Андреєм Шептицьким, який впродовж всього свого життя виступав за єдину Україну та єднання всіх Церков України.

Опісля, учасники заходу мали змогу ознайомитись з виставкою «Андрей Шептицький», присвяченою 150-річчю від дня його народження, наданою Українським інститутом національної пам’яті, а також з добіркою книг про Андрея Шептицького та його «Пастирські послання. Виставка буде діяти до 1 березня 2018 року в Публічній бібліотеці №160 сімейного читання за адресою: Просп. Григоренка 22/20. Запрошуємо всіх бажаючих.

Джерело: ЦБС Дарницького району