«Нашим найбільшим скарбом є наші люди» – о. Володимир Мальчин під час молитви «Вервиця єднає»

23 березня 2021 року, парафія Святої Анни УГКЦ міста Вишневе взяла участь в молитовній естафеті «Вервиця єднає», яка проходила в прямому ефірі «Живого ТБ» і зібрала разом понад 25.000 молільників з усього світу.

На початку молитви протоєрей Володимир Мальчин, адміністратор парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе, привітав усіх молільників онлайн вервиці та розповів про історію парафії.

Не оминув священнослужитель і виклики, які довелось пережити парафіяльній спільноті: «Був час, коли ми змушені були проводити богослужіння навіть на вулиці – в міському парку і будувати «Церкву під відкритим небом»… Цікаво, що з травня по серпень кожної неділі, коли ми збиралися на спільні моління під «куполом неба», Бог милував нас і дарував добру погоду – жодної неділі в цей рік в зазначені місяці не падав дощ», – зауважив душпастир.

Але ці випробування не завадили розвитку громади: «Ми не можемо похвалитися золотими куполами, гарним іконостасом чи чудотворними іконами, але нашим найбільшим скарбом є наші люди, які, попри поневіряння і випробування, залишаються вірними нашій Київській Церковній традиції у її вселенському вимірі. Ці вірні з Божою поміччю уже тепер будують «храм людських душ»», – наголосив о. Володимир Мальчин.

Відтак, розпочалась сама молитва на вервиці із розважаннями над Радісними таїнствами:

Під час розважань над першим таїством в події Благовіщення, про дар покликання молилися священичі родини. Молитву провадив сотрудник парафії о. Ярослав Павлюк.

У другому таїнстві – відвідини Єлизавети – п. Світлана Шемберко, відповідальна за соціальне служіння на парафії, поділилася розважаннями із запрошенням до служіння потребуючим

Таїнство Різдва парафіяни розважали через призму сім’ї. Молитву провадило подружжя Михайла і Оксани Калюсів, аніматорів руху «Подружні Зустрічі».

Розважаючи над сценою зустрічі старця Симеона і пророчиці Анни з Дитятком Ісусом, парафіяни помолилися за людей літнього віку. Молитву провадила довголітня парафіянка п. Оля Мельниченко, батьки якої пережила насильне виселення з Лемківщини, потім знайшли прихисток на Тернопільщині, а вона згодом переїхала на Київщину

У супроводі катехитів та дітей катехитичної школи, п’ятий десяток молився юний парафіянин Роман Кривов’яз, який безперервно разом із своєю родиною долучався до молитви на вервиці з березня 2020 року.

Символічно, що саме рік тому, 22 березня, парафія св. Анни розпочала щоденну вервицю онлайн і кожного вечора в зазначений час за допомогою платформи zoom парафіяни збиралися на спільну молитву онлайн в умовах тотального локдауну, а через рік, 23 березня, вони молилися спільно з вірними нашої Церкви зі всього світу.

Пресслужба Київської Архиєпархії

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал

Якщо Ви бажаєте підтримати роботу медійних проєктів Церкви, то просимо Вас скласти пожертву скориставшись цією простою формою: https://bit.ly/2V9vVSw