На парафії УГКЦ у Вишгороді відкрили виставку «Від Миколая до Йордану»

23 січня 2018 року, на парафії УГКЦ у Вишгороді відкрили виставку «Від Миколая до Йордану», яку дітям Вишгорода передали діти Дарницького району Києва.

На виставці представлені роботи учнів Художньої школи № 11, Дитячої школи мистецтв № 4, та Дитячої школи мистецтв № 9 – учасників та переможців різноманітних конкурсів. Виставка буде відкрита до 20 січня 2019 року.

У відкритті виставки взяли участь; Парох місцевої громади УГКЦ о. Тарас Валах, Канцлер Патріаршої курії УГКЦ о. Микола Сулима, о. Андрій Боднарук Адміністратор парафії Бориса і Гліба УГКЦ у Дарницькому районі міста Києва, а та Заслужений працівник культури України Оксана Головата, Директор Централізованої Бібліотечної Системи Дарницького району міста Києва. .

«Таким чином діти нашого району обмінюються своїми талантами із дітьми Вишгорода. Ми познайомилися із дітьми соціального хабу у Вишгороді та разом вдало провели час. Цей захід є підтвердженням того, що соціальні команди наших парафій перебувають у доброму напрямку, дбають про свій розвиток, діляться досвідом та стають кращими», – написав о. Андрій Боднарук.

В свою чергу Пані Оксана Головата описуючи подію зазначила: «Наша соціальна команда мала честь представляти заклади культури нашого району в Соборі Вишгородської Богородиці УГКЦ на відкритті виставки художніх робіт «Від Миколая до Йордану», в рамках Проекту відділу культури Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації «Діти Дарницького району – дітям Вишгорода». Було приємно почути добрі відгуки та високу оцінку від відвідувачів».

Зазначимо, що соціальні хаби парафій Київської Архиєпархії діють за підтримки Львівської освітньої фундації та Благодійного фонду Карітас-Київ.

Більше фото: ТУТ

Прес-служба Київської Архиєпархії