Громада УГКЦ в Ірпені передала в місцеву бібліотеку примірники книги «З нами Бог»

Настоятель Парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ міста Ірпеня, протоієрей Мирослав Латинник, передав в Ірпінську Міську Бібліотеку імені Максима Рильського, примірники книги «З нами Бог» авторства Владики Йосифа Міляна, Єпископа-помічника Київської Архиєпархії, Української Греко-Католицької Церкви.

«У книзі, яка має досить чітку структуру, де кожен розділ є окремим відрізком життя Владики: «Життєпис», «Монашество», «Провідник молоді», «Громадянин», «Отець для мігрантів», «Пастир христового стада», «Будівничий собору», «Хіротонія», можна побачити ще багато цікавого, зокрема про історію нашої Української Греко-Католицької Церкви у її нелегкі часи… Автор, як сучасник подій, заглиблюється в проблематику і передає дух цього буремного часу, і як доказ Божої присутності, перемогу над важкими обставинами життя!», – йдеться в повідомленні парафії на сторінці у фейсбук.

Настоятель парафії зазначає, що візит до бібліотеки має подвійну мету: «Найперше, мене часто запрошують на різні конференції, що організовуються в місті, де просять розповісти про історію нашої Церкви. Я це радо роблю, і вже тепер після того, як я про це розповідатиму, матиму нагоду скерувати охочих до бібліотеки, щоби вони могли поцікавитися книгою Владики Йосифа. По-друге, ми маємо пам’ятати про необхідність вміти користуватися “словом” не лише в електронному варіанті, а також і тримати в руках книгу друковану…»!

«Нагадаємо, що нещодавно презентація цього видання відбулася в Храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Ірпеня, і це викликало зацікавлення зі сторони не лише парафіян храму, але й громадськості міста. Тому і виникла думка, щоб книгу “З нами Бог”, відкрити для ширшого загалу читачів. Також від Парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ в бібліотеку було передано розвиваючу літературу для ознайомлення з нею найменшими читачами», – йдеться в повідомленні.

Коментуючи подію місцевий священник УГКЦ, Протоієрей Віталій Воєца пригадав слова Владики Йосифа: «Часто хочемо щось будувати самі, забираючи нагоду Богові будувати з нами. Тому даваймо можливість будувати Богові, а самі будьмо його маленькими помічниками. Сподіваюсь для когось і мої надбання будуть корисними»…!«Тому нехай цей дарунок, для Ірпінської Бібліотеки стане посібником життя, чи джерелом мудрості!», – наголосив він.

Пресслужба Київської Архиєпархії