«Христова Церква завжди працювала проти пандемії, яка називається гріх», – єпископ Йосиф Мілян

«Христова Церква завжди працювала проти пандемії, яка називається гріх. Бо так чи інакше, все що діється негативного в цьому світі – спричинює гріх, невідповідне відношення до ресурсів, до землі, до науки… Таких прикладів є безліч», – про це сьогодні 9 березня 2020 року говорив Владика Йосиф Мілян, єпиископ-помічник Київської Архиєпархії, під час онлайн зустрічі, яку провела Київська Обласна державна Адміністрація в особі Володіна Василя Геннадійовича, тимчасово виконуючого обов’язки Голови цієї державної установи.

У зустрічі зокрема взяли голови районних державних адміністрацій та представники об’єднаних територіальних громад, а також духовенство різних конфесій та релігійних організацій.

Владика Йосиф наголосив на тому, що якби люди вчилися так як треба, якби справді були відповідальними, то можливо пандемії не було б. «Тому пандемія має заставити нас працювати, застановитися над собою, над тим прогресом за всяку ціну, за який бореться людство та усвідомити до чого приводить ця боротьба», – зазначив Архиєрей.