У Києві освітяни обговорили необхідність побудови добрих стосунків у різних площинах навчального та виховного процесів

15 серпня 2015 року за ініціативи Комісії у справах освіти та виховання УГКЦ для освітян, науковців, громадських, релігійних, державних діячів та представників батьківської громади в Київському міському будинку вчителя (вул. Володимирська, 57), відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар: «Позитивна соціальна взаємодія у навчально-виховному процесі».

Співорганізатори семінару: Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Міська асоціація вчителів християнської етики, ДВНЗ, “Університет менеджменту освіти» НАПН України, Громадська рада з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України, Кафедра психології Гуманітарного факультету УКУ, Благодійний Фонд ім. Митрополита Андрея Шептицького.

У роботі Всеукраїнського семінару взяли участь різні фахівці та представники науки, освіти, Церкви і громадськості, що є невипадково, адже українським громадянам і досі намагаються пропонувати міфи про необхідність мурів, які мають розчленовувати життя громадянина на релігійний, професійний, громадський чи інші напрямки.

З вітальним словом до учасників Всеукраїнського семінару, серед інших,  звернувся єпископ-помічник Київської архієпархії УГКЦ Йосиф (Мілян), а почесний гість семінару Його Блаженство Кардинал Любомира (Гузар) відповів на запитання освітян.

Перед присутніми освітянами з доповіддю виступив також священик Київської архиєпархії УГКЦ Олег Шепетяк д.філос.н., викладач Київського університету ім. Грінченка.

Окрім пленарного засідання праця розгорталась у ділових майстернях: філософсько-богословській та викладання предметів духовно-морального спрямування, суспільно-правововій та соціально-громадянській, а також психологічній. Саме під час майстерень обговорено практичні аспекти позитивної взаємодії у різних площинах освітнього та виховного процесів і випрацювані напрямні необхідного розвитку.

Прес-служба Київської архиєпархії (за матеріалами www.edu-ugcc.org.ua)