У місті Хмільник на парафії УГКЦ провели Великопосні реколекції

«Жива молитва у духовному розвитку християнина», – такій темі були присвячені Великопосні реколекції, проведені на парафії святого Івана Богослова УГКЦ у місті Хмільник, що на Вінниччині.

Очолив реколекції о. Степан Угрин. У своїх науках священик наголосив на важливості свідомої молитви: «Хтось молиться щодня, хтось молиться при нагоді, а хтось може похвалитися, що знає всі молитви на пам’ять. Але чи є наша молитва живою? Чи є наша молитва справжнім спілкуванням з Богом, а не просто щоденним ритуалом чи “галочкою” у списку щоденних справ?», – запитав душпастир.

Отець Степан також зазначив, що молитва – це не просте читання тексту. «Молитва потребує підготовки тіла і розуму. Насправді, жива молитва потребує багато зусиль, але саме вона подарує нам мир і перемінить наші серця», – повідомляють у парафії.