Єпископ Йосиф Мілян на Вінниччині освятив наріжний камінь для нового храму УГКЦ

21 вересня 2019 року, у свято Різдва Пресвятої Богородиці, Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської Архиєпархії завітав із душпастирським візитом у місто Козятин, що на Вінниччині, де освятив наріжний камінь для будівництва нового храму УГКЦ.
Архиєрея хлібом та сіллю зустріли місцеві греко-католики. Спершу діти парафії привітали Владику віршованими словами, якими виразили радість торжества. Опісля, із вітальним словом звернувся до Владики парох місцевої громади о. Антон Борис. Душпастир подякував владиці за візит та запросив Архиєрея очолити Божественну Літургію.
Як розповів о. Антон, молитва відбулася на подвір’ї храму святих Кирила і Методія, який на даний момент перебуває на стадії будівництва. Разом із Владикою на молитві співслужили понад десять священників із Вінницького та Житомирського протопресвітерств. По завершенні Божественної Літургії відбувся чин освячення наріжного каменя. Опісля парафіяни радо спілкувалися з Архиєреєм, дякували Йому за душпастирську опіку, та запевнили Владику у щирих молитвах.

Прес-служба Київської Архиєпархії

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал