Владика Йосиф Мілян подякував за підтримку та солідарність з приводу переставлення до вічності тата Степана

19 жовтня 2021 року, помер Батько Владики Йосифа Міляна, Єпископа-помічника Київської Архиєпархії. З цієї причини Владика Йосиф отримав чималу кількість листів з виразами співчуття, за які кожному щиро дякує.

«Життєва дорога мого тата Степана Міляна перейшла в дорогу вічну. Попри цей поважний вік, для мене та нашої родини – це втрата. Ми звикли мати між собою тата. Тепер звикатимемо мати ще одного тата в Небі, який віримо, споглядатиме на нас і супроводжуватиме нас своєю батьківською увагою, як то було завжди», – написав у соціальній мережі Владика Йосиф.

У слові Архиєрей зазначив, що з захопленням вдивляється в людську позицію Добрянського сімейного лікаря Пана Василя Лиса, який зробив усе для того, щоб рятувати татові життя. Єпископ безмежно вдячний реанімаційній команді Городоцької районної лікарні. Також дякує друзям, рідним, близьким та знайомим, співбратам у монашестві, священстві та єпископстві за співчуття, молитву та присутність на заупокійних Богослужіннях.

«Дякую усім Вам, за Вашу всебічну людську підтримку та солідарність. З приводу переставлення до вічності нашого тата Степана, ми отримали багато знаків співчуття виявлених усно, в повідомленнях, листах та в телефонних дзвінках, за те, ще раз – наша велика повага та вдячність!», – йдеться у повідомленні.

«Особливо дякую Блаженнішому Святославу, Отцю і Главі УГКЦ за виявлені співчуття, Митрополиту Львівському Ігорю Возьняку за очолену Архиєрейську заупокійну Божественну Літургію, як рівно ж єпископам Богдану Манишину та Григорію Комару за проповідь Слова Божого. Дякую за присутність владикам Василю Івасюку, Йосафату Говері та Володимиру Груці. Дякую за присутність численному духовенству з різних єпархіальних юрисдикцій, особливо ігумену і співбратам – Студитам, як рідній – Київській Архиєпархії на чолі з канцлером о. Василем Чудійовичем та братам семінаристам. Дякую о. Богдану Лопишко, Пароху парафії Святого Івана Богослова, який у ці дні послужив татові удільними Тайнами Пресвятої Євхаристії та Єлеопомазання. Дякую керівництву Добрянської школи за видиме та дієве – «бути поруч». Дякую усім парафіянам, односельчанам, рідним та близьким за Вашу присутність у ці дні на похороні», – написав Єпископ.

Протосинкел Київської Архиєпархії наприкінці додав: «Нехай Добрий Господь Бог винагородить всяке Ваше добре діло, посилаючи Вам свою благодать у здоров’ї. А як завдаток нашої вдячності, нехай благословить довголіттям і Ваших Батьків».

Пресслужба Київської архиєпархії