«Веселі Канікули з Богом» у Фастові

З 20 по 25 липня 2015 р., у м. Фастів, (Київська область), при парафії Св. Димитрія УГКЦ, відбулися Веселі Канікули з Богом – «Дорогою добра та краси».

УГКЦ Фастів aSSBEimsn0o

Як повідомила парафіянка храму – Діана Василенко: «Канікули відбувалися успішно та весело – діти разом із аніматорами танцювали, співали, грали в різноманітні ігри, вчилися новому та активно відпочивали. Та найголовніше – молилися, а також отримали багато знань про Бога. Духовні науки протоієрея Віталія Марцинюка, про плоди Святого Духа, збагатили дітей та аніматорів і сприяли формуванню молодого покоління як цілісних особистостей, які у недалекому майбутньому стануть активними будівниками нашої країни».