Владика Йосиф Мілян призначив духівника прощі мігрантів та їхніх родин до Зарваниці

25 квітня 2018 року, Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської архиєпархії та Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ, призначив духівника прощі мігрантів та їхніх родин до Зарваниці.

До цієї праці Архиєрей делегував священика Київської архиєпархії, о. Антона Бориса, адміністратора парафії Різдва Пресвятої Богородиці в Козятині (Вінниччина). Священик нестиме обов’язки духівника XIII пішої прощі мігрантів та їхніх родин Самбір-Зарваниця. Керівником прощі призначено Людмилу Пушкар. Про це йдеться у декреті владики від 24 квітня.

«У Господа вимолюю Божих ласк для успішного виконання покладених на вас завдань на славу Божу і для добра Церкви», – йдеться у декреті.

Також іншим декретом владика Йосиф проголосив дати XIII пішої прощі мігрантів та їхніх родин Самбір-Зарваниця. Зазначимо, що цьогорічна проща триватиме від 3 до 12 серпня.

За матеріалами www.pmv.ugcc.org