«Росія вже програла, але ми ще не перемогли»: молебнем у Патріаршому Соборі розпочалося 12-годинне молитовне стояння УГКЦ

24 лютого, у день річниці повномасштабного вторгнення ворога в Україну, з молитви в Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві розпочалося 12-годинне молитовне стояння Української Греко-Католицької Церкви, яке триватиме до опівночі. Молебень очолив Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.
«Коли нині хтось у світі торгує українськими територіями, ми кажемо: Ні! Ми не можемо торгувати тілами та душами наших братів-українців на окупованих територіях», — наголосив Блаженніший Святослав під час молебню.

«Cьогодні просимо словами давнього тропаря: „Спаси, Господи, людей твоїх і благослови насліддя твоє. Перемоги благовірному народові над супротивниками даруй і хрестом твоїм охорони люд твій“», — попросив архиєрей, закликаючи вірних молитися за перемогу України.

Нагадаємо, 24 лютого 2023 року о 12:00 за київським часом в ефірі «Живого телебачення» розпочався молитовний марафон, який триватиме 12 годин. Він передбачає 12 символічних зупинок, присвячених кожному важкому місяцю війни. Гасло марафону — «Україна стоїть! Україна бореться! Україна молиться!».

Молитва розпочалася у Патріаршому соборі в Києві, до молитви також приєднається Харків, Запоріжжя, Одеса, Херсон, Ірпінь, Мельбурн в Австралії, Перемишль у Польщі, Рим в Італії, Буенос-Айрес в Аргентині, Вінніпег у Канаді та Філадельфія у Сполучених Штатах Америки.

Як ми повідомляли, 24 лютого 2023 року всі єпархії та екзархати Української Греко-Католицької Церкви проведуть у молитві, пості та милостині.

Департамент інформації УГКЦ