При парафії УГКЦ м. Боярка провели Великопосну екологічну ініціативу

10 квітня 2016 р., в м. Боярка Київської області, при парафії святого Теодора Тирона УГКЦ відбулася низка заходів в рамках Великопосної екологічної ініціативи.

екобюро УГКЦ

Цього дня адміністратор громади о. Павло Локоть, запросив до парафії екореферента Київської архиєпархії о. Романа Романовича.

Заходи розпочалися Божественною Літургією з наукою, яка за основу мала показати, що таке екологічний гріх і як його розпізнати. Парафіяни з зацікавленням поставились до навчання, адже мало кому відому про поважність гріха супроти екології.

Як повідомляє прес-служба Бюро УГКЦ з питань екології, на прикладах щоденного життя розповів про екогріхи, які ми робимо найчастіше; неекономне використання енергоресурсів, часте використання поліетиленових пакетів у супермаркетах замість паперових пакетів чи сумок багаторазового використання, надмірне використання мобільних телефонів і комп’ютерів, спалювання сміття і використання пластмасових вінків та квітів на цвинтарях: «Час Великого Посту – це нагода також для громади зробити екологічний іспит сумління», – зазначив священик.

Переживаючи Рік Божого Милосердя, екореферент звернув увагу присутніх на діла милосердя щодо душі і тіла в світлі екологічної науки Церкви. На завершення парафіянам подарували екологічні календарі та брошури Бюро УГКЦ з питань екології.