В онлайн-форматі відбулися загальні парафіяльні збори парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе

15 березня 2021 року, парафія Святої Анни УГКЦ міста Вишневе провела онлайн загальні парафіяльні збори, під час яких було підведено підсумки служіння за 2020 рік та обрано нових членів душпастирської та економічної рад.

Зустріч розпочалась молитвою, яку попровадив адміністратор парафії протоєрей Володимир Мальчин. Відтак, душпастир пояснив, що з огляду на епідеміологічну ситуацію, та щоб не наражати парафіян на ризики, було прийнято рішення про проведення зборів у форматі онлайн.  Збори продовжились із презентації головних подій із літургійного, соціального та катехитичного життя парафії, які представив сотрудник парафії о. Ярослав Павлюк. Опісля кожен з присутніх поділився спогадами тих подій із життя парафії, які найбільше запам’ятались. Парафіяни відзначили зокрема такі значимі події; телеміст із Владикою Йосипом (Міляном), благодійні акції до свята св. Миколая і Дня бідного, початок богослужінь у новому приміщенні, парафіяльний онлайн празник, щоденна вервиця онлайн в часі Посту минулого року.

Відтак, о. Володимир Мальчин анонсував найближчі події парафіяльного життя; 23 березня – онлайн вервиця з трансляцією на Живому ТБ, 26-28 березня – великопісні реколекції під проводом єромонаха Іллі Мамчака.

Опісля о. Володимир представив громаді парафіяльний фінансовий звіт за 2020 рік та розповів про стан будівництва майбутнього храму й подальші кроки. Продовжились збори обранням членів душпастирської та економічної Ради на новий термін. Уже найближчими днями економічна рада збереться для обговорення тендерних пропозицій  на обрання генпідрядника для будівництва храму.

На завершення зустрічі відбулось планування парафіяльних заходів на 2021 рік. Підсумовуючи проведені збори о. Володимир Мальчин зазначив: «Дуже важливо, щоб парафіяльна спільнота була залучена в управління парафії на принципі спів-відповідальності, щоб таким чином всі разом із священнослужителями брали участь в плануванні парафіяльного життя. Крім того, поважаючи принцип прозорості, перед громадою було представлено фінансовий звіт та стан будівництва храму. Чим краще вірні проінформовані, що у них відбувається на парафії, тим більше вони долучаються до розбудови та підтримки громади», – наголосив священник.

Пресслужба Київської Архиєпархії

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал

Якщо Ви бажаєте підтримати роботу медійних проєктів Церкви, то просимо Вас скласти пожертву скориставшись цією простою формою: https://bit.ly/2V9vVSw