У Житомирі за участі представника УГКЦ відбулася зустріч Ради Християнських Церков

19 травня 2021 року, у Житомирі, за участі представника УГКЦ, відбулась чергова робоча зустріч Ради Християнських Церков Житомира і Житомирської області.

Як повідомляють на сторінці Духовної ради у соціальній мережі, робоча зустріч пройшла ефективно, плідно в дружній теплій атмосфері згоди, єдності та порозуміння.

Зокрема на початку засідання був представлений новий член Ради – Протоієрей Олег Лучка, нещодавно призначений адміністратор парафії святого Василія Великого УГКЦ у Житомирі.

Керівники релігійних обласних єпархій, об’єднань, центрів та управлінь обговорили питання про відновлення робочих молитовних сніданків з депутатами міської ради та апаратом Житомирської Міської Ради.

Під час засідання священнослужителі християнских релігійних громад розглянули можливі варіанти роботи Ради в умовах карантину та обговорили практичні аспекти діяльності.

Крім того, Рада прийняла рішення підготувати низку звернень  щодо актуальних суспільних питань, у тому числі захисту інституту сім’ї та сімейних цінностей.

Прес служба Київської Архиєпархії