У Княжичах вперше святкували храмовий празник Пресвятої Трійці

28 травня 2018 року, семінарійна спільнота та парафіяни громади УГКЦ у Княжичах святкували перший престольний празник парафії Пресвятої Тройці.

Розпочали урочисті торжества у суботу Ввечері. Спершу у храмі молилися Вечірнею з литією, а по її завершенні відбулися нічні чування. Увінчані моління були святковою Утренею, яку очолив о. Інокентій Волошин, префект з дисциплінарної частини КТДС.

Відтак розпочали урочисту Божественну Літургію, яку очолив митрофорний протоієрей Олекса Петрів. Він також після читання святого Євангелія виголосив слово проповіді.

По завершенні Літургії ректор семінарії Протоєрей Петро Жук представив людей кожного із священиків, які прибули розділити радість престольного свята. Також ректор висловив подяку отцям-настоятелям семінарії, духівникам, преподобним сестрам-мироносицям, працівникам, братам-семінаристам, парафіянам та гостям, які долучилися до цього спільного святкування. Після подячного слова було звершено чин освячення води.

Опісля на семінарійному подвір’ї семінаристи організували святковий концерт, в якому взяли участь; семінарійний хор, інструментально-вокальний ансамбль «МетаНоя», та октет «Аксіос». Усі вони виконували свої твори, вітаючи присутніх з Торжественним празником.

Після урочистих заходів прибулі гості мали нагоду розмовляли із семінаристами та священиками про життя семінарії та громади УГКЦ у Княжичах.

За матеріалами КТДС