У Вінниці відбувся благодійний концерт духовної музики

9 серпня 2015 р., у Вінниці, при парафії Покрова Пресвятої Богородиці УГКЦ, відбувся благодійний концерт духовної музики, на якому збирали кошти для будівництва храму св. Миколая УГКЦ в с. Щітки (Вінничина).

Учасники благодійного концерту у Вінниці УГКЦ

Захід проводився вже вчетверте. Ведучою концертної програми виступила Дуркалець Ольга.

Слухачі мали нагоду насолоджуватись творами Арії Баха, Вівальді та інших видатних композиторів, які звучали у виконанні солістки Оксани Поляруш – студентки консерваторії імені Фрескобальді у місті Феррара (Італія) та концертмейстера Оксани Граб, випускниці Національної музичної академії України імені Чайковського.

Протоієрей Микола Дуркалець розповів: «Храм Покрова Пресвятої Богородиці, в якому трудяться отці Воплоченого Слова, завжди радо відкриває свої двері для нас, адже взаємна допомога є запорукою розвитку парафій УГКЦ на Вінничині».

Парафія Святого Миколая УГКЦ, продовжує будівництво церкви, яке вимагає вкладу значних коштів: «Просимо усіх небайдужих долучитися до потреб нашої парафії та допомогти нам, якнайшвидше завершити зведення Божого храму» – повідомив протопресвітер Вінницький УГКЦ, о. Микола Дуркалець, парох храму Св. Миколая УГКЦ в Щітках.

До Вашої уваги подаємо реквізити банку, за якими можна долучитися до будівництва храму:

Релігійна громада св. Миколая УГКЦ

р/р 26008000249343 ЄРДПОУ 34610227

МФО 300023 ПАТ «Укрсоцбанк»

Тел. 0506222422

Протоієрей о. Микола Дуркалець

Нагадаємо: Раніше у Вінниці відбувся семінар «Світло Хреста Андрея Шептицького»