Єпископ Йосиф Мілян у Борисполі очолить Архиєрейську Божественну Літургію

28 липня 2018 року у храмі святих Володимира та Ольги УГКЦ у Борисполі, Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської архиєпархії очолить Архиєрейську Божественну Літургію.

Молитва розпочнеться о 10:00 год. Парафіяни, на чолі з парохом громади, Протоєреєм Ігорем Шабаном запрошують усіх на празничну Літургію.

«Цього року відзначаємо 1030-у річницю від прийняття Хрещення нашим народом.

28 липня (субота), з нагоди Дня Хрещення Русі-України та пам’яті святого благовірного князя Володимира, у нашому храмі о 10:00 розпочнеться урочиста Божественна літургія. Під час молитви, усі бажаючі матимуть можливість посповідатися та причаститися Святих Христових Таїн у цей урочистий для усіх українців день», – йдеться в повідомленні парафії.

В 11:30 біля пам’ятника рівноапостольного князя Володимира відбудеться урочистий подячний молебень.