У Прилуках освятили Хрест та наріжний камінь майбутнього храму УГКЦ (Оновлено з ВІДЕО)

8 листопада у місті Прилуки, на Чернігівщині, Преосвященніший владика Йосиф (Мілян) відслужив урочисту Божественну Літургію та освятив Хрест і наріжний камінь на місці будівництва Храму Покрова Пресвятої Богородиці.

прилуки-2

Вітаючи греко-католиків Прилук, владика Йосиф побажав їм стійкості у вірі та Божої допомоги в будівництві храму, підкресливши, що перш за все активні практикуючі християни є живим камінням Церкви, а тому – де є жива та дієва громада вірних, там завжди повстане рукотворний храм.

Участь в урочистостях також взяли священики Чернігівського протопресвітерства УГКЦ на чолі з протопресвітером ієр. Романом Пушкою.

На завершення Урочистостей місцевий священик ієр. Дмитро Горнакевич подякував владиці Йосифу за спільну молитву. «Дякую Господу Богу і всім тим, які долучилися до даної події і плекаю велику віру, що в скорому часі ми прийдемо і до освячення новозбудованого храму» – підкреслив священик УГКЦ в Прилуках.

Прес-служба Київської архиєпархії УГКЦ