Гість з Америки, Пан д-р. Деклан Мерфі ознайомлюється з життям Київської архиєпархії

У ці дні в Україні перебуває д-р Деклан Мерфі, директор Бюро допомоги Церкві в Центральній та Східній Європі Американської єпископської конференції.
Сьогодні п. Деклан, ознайомлюється з життям Київської архиєпархії.
Владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Київський, розповів поважному гостеві про сучасний стан нашої Церкви, а також про виклики, які сьогодні стоять перед Українською Греко-Католицькою Церквою.
В цей день відвідують благодійний фонд “Карітас-Київ”, а також парафії Київської архиєпархії.

Директор “Карітас-Київ, о. Роман Сиротич показав гостям діяльність благодійного фонду.

У Вишгороді, парох парафії, о. Тарас Валах повідав гостям про це незвичайне місце, до якого часто приходять паломники, випрошуючи в Бога потрібних ласк.

У планах побувати ще в Ірпіні, у Вишневому та Боярці.