У місті Ірпінь провели Великодній сніданок для родин загиблих військовослужбовців

29 квітня 2019 року, на парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Ірпінь провели Великодній сніданок для родин українських військовослужбовців, що загинули в зоні АТО з міста Ірпеня, Бучі, Коцюбинського, Гостомеля та Ворзеля.

Такий сніданок з нагоди свята організувала Комісія військового капеланства Київської Архиєпархії УГКЦ. Сніданок відбувся за участі о. Мирослава Латинника, пароха храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Ірпінь, та о. Віталія Воєци, військово-медичного капелана УГКЦ. Ділячись враженнями учасники зазначили:«Найголовніше, після того, як ти втратив найцінніше — це пам’ять і шана загиблим воїнам та їхнім родинам. Сьогодні мали можливість відчути все це. Щиро дякуємо о.Мирославу та Віталію за постійну духовну опіку. За прекрасний Великодній сніданок, який нам влаштували».
Висловлюючи слова вдячності отець Мирослав зазначив: «Найперше складаємо подяку за підтримку Комісії військового капеланства Київської Архиєпархії УГКЦ в особі о. Юліана Шеремети. Завдяки таким заходам родини загиблих героїв відчувать, що є люди, яким вони не байдужі і які готові підтримати та бути з ними поруч».