У Макарові, що на Київщині з ініціативи парафії УГКЦ встановили банер героїв «Небесно сотні»

24 грудня 2016 року у Макарові, що на Київщині за ініціативою та пожертвами парафіян громади Святого Пророка Іллі УГКЦ встановили банер героїв «Небесної Сотні».

makariv-uhkts

На урочистому відкритті банеру вірні спершу помолились панахиду, яку очолив адміністратор місцевої громади УГКЦ о. Євген Чернюк. Під час свого слова священик зазначив: «Нехай цей банер буде для всіх нас нагадуванням про тих, хто своє життя віддав за волю й кращу долю нашого народу. Нехай цей меморіал також заохочує нас з вами допомагати тим, хто сьогодні боронить нашу країну від ворогів».

Зазначимо також, що на молитві також були присутні представники місцевої громади римо-католиків, та координатор допомоги військовим макарівського району.

Під час молитви всі присутні тримали у своїх руках свічки з Вифлеємським вогнем миру, який громада Макарова отримала від пласту.