Відбулася зустріч священників Вишгородського Протопресвітерства

21 лютого 2022 року, в монастирі «Святого Антонія Печерського», монахів Студійського уставу УГКЦ, міста Обухів, відбулася зустріч священників Вишгородського Протопресвітерства та День духовної віднови.

Протопресвітер о. Мирослав Латинник зазначає: «Такі зустрічі для нас є вкрай важливі. Тому кожного разу ми намагаємося відвідати різні куточки нашого деканату, або збираємося в інших знакових місцях, щоби спільно помолитися, послухати духовні науки та поділитися викликами і надбаннями нашого щоденного служіння».

Він також зазначив, що цього разу місто Обухів було вибрано не випадково, адже на порозі часу Великого Посту було важливо духовенству взяти участь у Дні духовної віднови, котрий провів реколектант ієромонах отець Ілля Мамчак, студит.

Розповідаючи про подію Протоєрей Віталій Воєца зазначив: «Ми взяли участь у спільній Божественній Літургії, де зокрема молилися за мир і спокій в Україні, молитви за недужих та за потреби різних людей. Зокрема привітали усіх отців, хто протягом останнього часу відзначав свої різні ювілеї. У своїх науках отець Ілья заторкнув тему священства, за прикладом Макарія Єгипецького; спасаючої сили Тайни Сповіді, а також розповів нам про духовний шлях та особу ієромонаха Самуїла (Степана Мосціпана, СУ). Приємністю для нас також був спільний обід, який нам зготували і частували у монастирській трапезній, а також провели екскурсію по території самого монастирського комплексу», – зазначив душпастир.

Пресслужба Київської Архиєпархії