24 березня, Київ – Реколекції для дяків та регентів і зустріч з блж. Святославом

24 березня 2018 року, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві, відбудуться Великопосні реколекції для церковних співців, регентів та учасників хорових колективів Київської архиєпархії.

Як повідомив протоєрей Віталій Марцинюк, Синкел у справах церковних співців, реколекції проводитиме ієромонах Лука Михайлович, студит. До участі у них запрошуються парафіяльні співці та регенти. Програма духовної віднови передбачатиме молитву, науки отця-реколектанта, спілкування та ділення досвідом літургійного життя.

Окрім цього учасники матимуть змогу зустрітися із Блаженнішим Патріархом Святославом.

Програма

8:00 – Приїзд та реєстрація учасників (м. Київ, Метро «Лівобережна», вул. Микільсько-Слобідська, 5)

09:00 – Божественна Літургія св. Івана Золотоустого

10:00 – каво-перерва