У Карпатах діти Київської архиєпархії дбали про довкілля

9-15 липня 2018 року, під час літнього табору у Карпатах, діти Білоцерківського протопресвітерства провели екологічну акцію.

Про це повідомляє інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології: «У мальовничому куточку Карпат, у м. Яремче, з 9 по 15 липня проходив молодіжний табір Білоцерківського протопресвітерства Київської архиєпархії. Керівник табору о. Віталій Марцинюк та брати-семінаристи із Київської Трьохсвятительської семінарії протягом цього часу через навчання, проповіді та ігри формували християнську гідність молодих осіб. Ішлося про екологічні аспекти виховання. Семінаристи провели для учасників табору екологічний іспит сумління, озвучили екологічну науку Церкви, формуючи природоохоронні переконання. Практичним утіленням здобутих наук стало прибирання сміття в лісі», – йдеться в повідомленні.