6-8 грудня, Обухів, – Реколекції для подружніх пар

6-8 грудня 2019 року, в Обухові (у приміщенні монастиря), відбудуться Реколекції для подружніх пар.

Початок реколекцій о 18 год., у п’ятницю 6 грудня, а закінчення о 15 год. в неділю 8 грудня. Обов’язкова участь чоловіка та дружини.

Подружжю виділяється номер з усіма зручностями. Весь час перебування у монастирі (безвиїзно).

Реколекції для подружніх пар – це чудовий захід для подружжя, щоб відновити почуття, поглибити взаємну любов чи наново відкрити її, навчитись розуміти одне одного та долати конфлікти.

Незалежно від подружнього стану, рівня взаєморозуміння та злагоди в сім’ї, реколекції зміцнюють подружжя і збагачують діалог між чоловіком та дружиною. Діалог, який скріплює подружжя і допомагає відновити пережиття змісту тайни подружжя.

Запрошуємо вас подарувати одне одному гарний незабутній час!

Обов’язковий попередній запис на реколекції можна здійснити за телефоном (067) 949-13-60 (Оксана).

Кількість учасників обмежена.

Прес-служба Київської Архиєпархії

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал