Екологічні місії провели у храмі Святого Василія Великого УГКЦ на Львівській площі у Києві

14 вересня 2017 року, в День Бога Творця, референт з питань екології Київської архиєпархії, о. Роман Романович, на парафії Святого Василія Великого УГКЦ у Києві (Львівська площа) розпочав Екологічні місії для порятунку створіння.

У парафії священик очолив Божественну Літургію, під час якої звернувся до присутніх із екологічною наукою. У своєму слові він розкрив суть вчення Церкви, що стосується екологічного гріха та відповідального ставлення до довкілля.

Референт наголосив, що від кожної людини залежить, яким буде навколишній світ. Душпастир на прикладах розказав, в який спосіб усі люди можуть стати добрими управителями Божого творіння.

На завершення о. Роман подарував для парафіяльної бібліотеки екологічну літературу та залишив урну для збирання макулатури на цій парафії. В такий спосіб кожний парафіянин зможе засвідчити свою любов до Творця та його творіння.

Також цього дня екореферент завітав до Київкомунсервісу із незвичайними “подарунками”, а саме о. Роман приніс на утилізацію відпрацьовані елементи живлення, які зібрали на парафіях Святого Великомученика Юрія у м. Василькові та із парафії Святого Василія Великого м. Києва. Це вже не перша зустріч екореферента з представниками Київкомунсервісу.

Працівник цього комунального підприємства Литвиненко Катерина, в свою чергу, розповіла про діяльність цього підприємства, про нові послуги, які полягають у зборі для утилізації відпрацьованих люмінесцентних ламп та інші напрацювання, які покликані зробити наш побут чистішим та безпечним для всіх. Священик, натомість, подякував представнику комунального підприємства пані Катерині за їхню працю в питаннях захисту довкілля і для кращої подальшої співпраці та для детальнішого ознайомленням з церковною екоінституцією подарував літературу, видавництва Бюро УГКЦ з питань екології.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології