У Фастові провели науково-пізнавальну зустріч для вимушено переселених осіб

4 лютого 2018 року, у парафії Святого Великомученика Димитрія УГКЦ, міста Фастів провели ще один етап зі серії зустрічей для вимушено переселених осіб.

Зустріч розпочали Божественною літургією, яку очолив о. Інокентій Волошин, префект Київської Трьохсвятительської духовної семінарії. Разом з ним співслужили о. Андрій Гах, о. Віталій Марцинюк, о. Олег Лучка, та о. Василь Барна.
Після молитви душпастирі розкрили тему «Різдво у Святому Письмі та українській традиції». Опісля відбулося обговорення тематики та почастунок.
Зазначимо, що це вже п’ята зустріч такого формату для вимушенопереселених осіб, що проводиться за ініціативи Референтури у справах мігрантів та іммігрантів Київської архиєпархії УГКЦ. Метою цих заходів є турбота про вимушено переселених осіб. Цим самим Церква намагається донести вимушенопереселеним людям інформацію в двох площинах: релігійній, та соціальній.