У Фастові громада УГКЦ провела благодійну виставу «Мина Мазайло»

15 серпня 2023 року, у великій залі Фастівського Міського палацу культури, молодіжною спільнотою парафії св. Великомученика Димитрія УГКЦ, вдруге була представлена благодійна вистава «Мина Мазайло» за мотивами п’єси Миколи Куліша.

Неперевершена гра молодих акторів парафії св. Великомученика Димитрія, світло, звук та декорації послужили чудовій атмосфері культурного суботнього відпочинку. Також заряд патріотизму та любові до своєї мови, культури, традицій народу.

«Це не просто вистава від нашої молодіжної спільноти, а історія, сюжет якої змушує замислитись про важливість мови, про почуття власної гідності та цінності. Тема українізації, яка актуальна протягом багатьох років», – розповів о.Віталій Марцинюк, парох місцевих громад УГКЦ.

Пресслужба Київської Архиєпархії