На Вінниччині греко-католики передали благодійну допомогу для Брацлавського психоневрологічного будинку-інтернату

7 грудня 2021 року, представники соціальної команди парафії Святого Миколая Чудотворця УГКЦ с. Щітки, що неподалік Вінниці, передали благодійну допомогу для Брацлавського психоневрологічного будинку-інтернату.

Парафіяни вкотре відвідали підопічних інтернату з гостинцями та теплим одягом. «Незважаючи на дощ і мокрий сніг, ми продовжуємо нести тепло наших сердець і рук потребуючим. Для нас таке служіння – невід’ємна частина життя. Теплий одяг, смачна домашня кухня, солодощі та консервація наших парафіян знову порадують мешканців інтернату», – йдеться в повідомленні парафії у соціальній мережі.

Слова вдячності висловив Протоєрей Микола Дуркалець, парох парафії: «Вдячний Богові і всім, хто став помічниками Святого Миколая. А ще велика вдячність о. Роману Сиротичу, тому що завдяки співпраці з Карітас-Київ ми реалізували багато проектів, серед них також благодійна пекарня. Де наші діти і молодь під керівництвом старших випікають смаколики», – зазначив душпастир.

Пресслужба Київської Архиєпархії