У Черкасах Святий Миколай прийшов до дітей вимушено-переселених осіб

«Святий Миколай у Черкасах прийшов до дітей вимушено переселених осіб. Акцію зреалізували у храмі Покрови Пресвятої Богородиці. Дана соціальна ініціатива “Різдво разом” Київської Архиєпархії здійснюється за підтримки партнерів», – повідомляє о. Роман Сиротич, Синкел у справах соціального служіння Київської Архиєпархії.

Зазначимо, що в часі підготовки до Різдва у Київській Архиєпархії започатковано соціальну ініціативу – РІЗДВО РАЗОМ. Метою цієї акції є єднання у молитві та допомога внутрішньо-переміщеним особам. Зокрема такий захід було вже проведено у Бершаді (Вінниччина), а також найближчим часом планують провести ще у кількох парафіях Київської Архиєпархії УГКЦ.

«Загалом заплановано охопити понад 250 осіб.  У багатьох людей на очах сльози радості та вдячності. Тому дякуємо усім партнерам. Водночас, дякуємо о. Юліану Шереметі та п. Павлу Якушеву за невтомну працю та відкритість на соціальну діяльність та потреби людей», – зазначає о. Роман Сиротич.

Прес-служба Київської Архиєпархії