Для духовенства Київської Архиєпархії провели формаційні курси

У днях 13-16 вересня 2021 року, у селі Зарічани, що на Житомирщині, для духовенства Київської Архиєпархії провели формаційні курси.

У навчанні взяли участь священики, диякони, монашество та випускники духовної семінарії. Зазначимо, що такі зустрічі духовенства – це передусім кількаденне інтелектуальне та духовне навчання, яке дає відповіді на актуальні для душпастирства виклики.

Під час курсів священики дізнавались про організацію та правильне ведення парафіяльних книг й впорядкування всієї документації в церкві. Цю тематику представив д-р. канонічного права о. Микола Слободян, який провів ряд лекцій на тему «Парафіяльна документація згідно ККСЦ та Канонів партикулярного права УГКЦ». Іншу тему «Сповідь – Таїнство Божого милосердя» представив священикам отець Євген Станішевський.

Третій день формаційних курсів було призначено на поглиблення знання Святого Письма, а зокрема книг Нового Завіту. Лекції на цю тематику провадив д-р біблійних наук о. Роман Островський, префект з навчальної частини Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

В останній день формаційних курсів протоєрей Андрій Боднарук розповів духовенству про важливість душпастирського служіння в медіа та представив лекцію на тему «Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет».

Найважливішим пунктом формаційних курсів була щоденна Божественна Літургія, яку священики звершували. В часі курсів за допомогою онлайн зв’язку з духовним словом до священників звернувся владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської Архиєпархії.

Пресслужба Київської Архиєпархії