У Броварах провели конференцію для спільнот «Матері в молитві»

У Броварах провели конференцію для спільнот «Матері в молитві» Вишгородського протопресвітерства.

Розпочали захід Божественною Літургією, яку в храмі Трьох Святителів УГКЦ в Броварах очолив протоєрей Василь Чудійович, Канцлер Київської архиєпархії. По завершенні молитви в парафіяльній світлиці провели конференцію на тему «Духовний вимір спільноти». Звертаючись до вірних о. Василь розповів присутнім про різні братства, які сьогодні діють у Київській архиєпархії. У слові священик також звернув увагу на роль спільноти «Матері в молитві», та пояснив роль та її важливість у житті кожній парафії.

По завершенні парох парафії протоєрей Олег Панчиняк подякував учасникам заходу за присутність: «Дякую спільнотам з Ірпеня, Борисполя, Северинівки та звичайно Броварів. Нашим Матерям особлива подяка за родинний прийом гостей», – наголосив священик.