У Бердичеві відбулася презентація книги Владики Йосифа Міляна «З нами Бог»

17 жовтня 2021 року, у парафії Святого Йосафата УГКЦ міста Бердичева, відбулася духовно-інтелектуальна презентація книги «З нами Бог» авторства владики Йосифа Міляна, Єпископа-помічника Київської архиєпархії.

Адміністратор парафії отець Іван Цихуляк, привернув увагу слухачів, насамперед до життєпису Владики Йосифа. Бо на його думку, знання про життєвий шлях і досвід автора веде до глибокого розуміння і переосмислення думок, розважань, застережень.

Потреба подібних мікро презентацій має декілька фундаментальних, на думку організатора – отця Івана, причин.

По-перше, сьогодні очевидним є факт намагання масмедійників заполонити інфопростір «квазі героями», й такими ж подіями, які окрім ситуативної соціоінформативноі інтрижки, не мають і не можуть мати практичного застосування в житті. Не можуть служити ні особі, ні суспільству алгоритмом до розв’язання суспільних, побутових і тим паче духовно- моральних вузлів.

«Звідси і висновок, що тільки реальні історії осіб, можуть служити для суспільства як соціальні маяки, вказуючи на міцну національну й духовну основу», – наголошує о. Іван.

По-друге, в добу розмитості та виключно секулярної інтерпретації понять істини, свободи та шквальної ревізії аксіологічної конструкції, християнське суспільство, як не було б реформоване, зобов’язане повертатись «ad fontes» до джерела – мудрості Святого Писання. До первоістоків, звідки струмує справжня істина й свобода, а також розуміння гідності і величі Людини.

Висновок з цієї тези полягає в тому, що українське суспільство, в якому динамічно переображується духовно-релігійна парадигма, потребує справжніх автентичних знаків, та що більше – свідчення

«Отож, наповнюючи інформаційний контент живими реальними прикладами, зразками жертовного і відданого служіння Богові і Україні, ми не змагаємось з медійними сюжетами,  ми тільки хотіли широко висвітлити колосальний внесок та зануритись в слова Пастиря Церкви, які надихають на життя. Розважити над думками, що трансформовані через власний досвід, силу молитву та віру в Бога в реальний часовий національний та глобальний простір», – зазначив священник.

Завершуючи презентацію молитвою, парафіяни та всі бажаючі змогли набути екземпляр книги, що стала відомою уже в цілому світі.

Бажаючи плідного довголіття, отець подякував Автору – Владиці Йосипові за Слово, що пробуджує і спонукає  до надії. Слово, яке посеред упадків і випробовувань вселяє віру, що попри все – «З нами Бог».

Пресслужба Київської Архиєпархії