Співчуття Владики Йосифа Міляна з приводу смерті Воїна Вʼячеслава Котенка

14 листопада 2023 року священнича родина духовенства Київської Архиєпархії отримала сумну звістку про загибель на війні Воїна В’ячеслава Котенка, мужнього Захисника України та Батька нашого співбрата у священстві о. Ігора Котенка.

Великий біль та смуток наповнюють наші серця. Україна втрачає у цій несправедливій війні кращих синів, а сьогодні оплакує ще одного Героя, який мужньо та віддано стеріг наш мир та кожного дня героїчно наближав наш народ до перемоги.

Ця втрата до глибини зачепила саме серце нашої Церкви, а зокрема Київської Архиєпархії. Адже убієний Воїн В’ячеслав привів у світ двох синів, одного з яких посвятив на служіння Богу, Церкві та Україні. Отець Ігор Котенко, сьогодні ревно продовжує справу свого Батька, адже він душпастирює на Черкаській землі, де кожного дня загоює рани зранених війною українських душ.

Сьогодні зі сумом, але з Надією на Боже Милосердя возносимо наші молитви до Господа. Дякуємо Богу за жертвенне служіння Воїна Вʼячеслава. Приносимо вирази співчуття усій скорботній родині та в покорі схиляємо голови та коліна перед нашим Захисником!

Владика Йосиф Мілян,
Єпископ-помічник, Протосинкел Київської Архиєпархії