Сьогодні виповнюється 90 років від дня народження блаженнішого Любомира

26 лютого 2023 року виповнюється 90 років від дня народження блаженнішого Любомира Гузара.
Народився майбутній Глава УГКЦ (2001–2011) Любомир Гузар 26 лютого 1933 року в родині Ярослава Гузара та Ростислави Демчук у Львові, де закінчив народну школу та перший клас гімназії. Прадідом Любомира був о. Дмитро Гузар — священник УГКЦ, парох у містечку Завалів, батько Лева Гузара і тесть письменника, нотаріуса Володимира Левицького (більше відомий за псевдонімом Василь Лукич).

З нагоди 90-річчя Патріарха Любомира в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ в Києві Блаженніший Святослав очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Цього дня відбулося також офіційне проголошення Року Патріарха Любомира Гузара в УГКЦ та Україні, який раніше проголосив Архиєрейський Синод УГКЦ в Україні для належного вшанування світлої пам’яті блаженнішого Любомира.

Після Літургії у крипті Патріаршого собору відбулася адемічна програма «ЛюбоМир: Любов до миру».

Департамент інформації УГКЦ