При парафії Святого Василія Великого УГКЦ у Житомирі діє нова дитяча спільнота

У неділю 30 жовтня 2016 р. на парафії Святого Василія Великого УГКЦ у місті Житомир розпочала функціонувати нова дитяча спільнота.

uhkts-zhytomyr

Напередодні, діти з великою цікавістю спільно вирішували, яку назву вона матиме. Як повідомляють в парафії, основною метою спільноти є подальше пізнання Бога дітьми, які пройшли підготовку до першої Святої Сповіді та урочистого Святого Причастя: «Навчитися любити і приймати один одного так, як вчить нас цього Господь, встановлення дружніх стосунків між всіма учасниками», – пояснюють організатори.
Відтак у неділю, після Божественної Літургії діти разом з катехитом с. Єлисаветою Варніцькою, ЧСВВ представили спільноту під назвою «Веселі друзі Ісуса». Всі помітно хвилювалися та коли заспівали пісню «Це я будую спільноту», парафіяни зрозуміли, чому назва спільноти починається із слова «Веселі».
Після цього, о. Остап Дудак попросив дітей підійти до амвону. Він прочитав над ними молитву, уділив благословення, та окропив свяченою водою. На завершення священик склав приємні побажання всім учасникам.
«На цьому день народження спільноти не завершився, а продовжився святкуванням у катехитичному класі», – повідомляють у парафії.