Табір для дітей в смт Великі Коровинці

З 3 по 10 липня 2015 року, у парафії св. Івана Богослова, в смт. Великі Коровинці (Житомирщина) провели табір для дітей «Веселі канікули». Табір проходив за підтримки місійної групи “Орієнтир” та Молодіжної комісії Київської архиєпархії УГКЦ.

УГКЦ Великі Коровинці // УГКЦ Житомир
Як повідомляє о. Роман Шкрібенець: “Захід провадили аніматори зі Львова та місцеві аніматори з Вакуленчука. Головна тема табору – життя митрополита Андрея Шептицького, приурочена до 150-річчя від дня народження великого Церковного мужа нашого українського народу”.
«Веселі канікули» зібрали більше 60-ти дітей, які разом з аніматорами, молитвами, іграми та різними розвагами радісно проводили літній час.
За допомогою сценок було висвітлено постать Слуги Божого митрополита Андрея, діти, на прикладі його життя навчалися християнських цінностей, таких як любов, милосердя, лагідність.
Аніматори проводили різноманітні гуртки: малювання, орігамі, футбол і танці. Діти виготовляли закладки для книжок, браслети та листівки. Кожен навчався цікавих речей та здобув нові знання”.
В останній день табору відбувся заключний концерт, який включав у себе танцювальні та музичні номери, а також номер від аніматорів. Не обійшлося й без подарунків для дітей від БФ «Карітас-Київ» . Кожен залишився духовно збагачений та щасливий.