Президент України молився у Вишгородському храмі УГКЦ

Сьогодні у Соборі Вишгородської Богородиці УГКЦ міста Вишгород, відбувся Молебен за мир і злагоду в Україні за участю Президента України Петра Порошенка, єпископів та духовенства УГКЦ, УПЦ КП, УАПЦ, УПЦ МП.
Зазначимо, що молитву провели у рамках Президентського візиту на Вишгородщину. З благословення Блаженнішого Патріарха Святослава, молебен очолив Владика Василь Тучапець, Екзарх Харківський УГКЦ.

Спершу на подвір’ї Собору достойних гостей зустрів, парох громади УГКЦ у Вишгороді, Протоєрей Тарас Валах. Він привітав усіх прибулих та побажав їм особливої опіки Вишгородської Богородиці: «Нехай Господь за заступництвом Пресвятої Богородиці, прославленої в іконі Вишгородської Богородиці благословляє вас усіма потрібними ласками для усіх починань у скріпленні єдності та процвітанні нашої держави», – побажав о. Тарас.

У своєму вітальному слові Владика Василь відзначив, що перед іконою Вишгородської Богородиці впродовж віків молилися Великі Князі Київські. І сьогодні молитва Глави держави є символом християнського вектору розвитку нашої Батьківщини.
Окрім цього Єпископи та Президент відзначили важливість об’єднавчого процесу Церков Володимирового хрещення. На згадку про молитву, Президенту України подарували копію Ікони Вишгородської Богородиці.