Представники Київської архиєпархії взяли участь у семінарі «Ідея Київської Церкви: візія і рецепція».

22 травня 2019 року, в митрополичих палатах Національного заповіднику «Софія Київська» відбувся семінар на тему «Ідея Київської Церкви: візія і рецепція». У семінарі взяли участь о.Ігор Шабан, Комісії УГКЦ з міжконфесійних і міжрелігійних відносин та семінаристи Киівської Трьохсвятителької духовної семінарії УГКЦ.

Основними доповідачами були такі особи: о. Іван Дацько, о. Георгій Ковалеко, вл. Олександр Драбинко, Одександр Саган, Павло Смицнюк, о. Андрій Дудченко. На цьому зібранні піднімались різні питання, такі як: Київська Церква, єдність, ідентичність, літургія, конфлікти, історія та ін.

Ця унікальна зустріч торкнулася різних сфер життя Церков і стала спробою вирішення спільних проблем та запропонувала новий погляд на майбутній розвиток спільного діалогу між Церквами.

а матеріалами медіа-центру КТДС ім. арх. Гавриїла