Нові священики у Київській архиєпархії

14 січня 2017 року  у свято Обрізання Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, у храмі Святого Василія Великого у Києві, Отець і Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав, уділив чотирьом дияконам єрейських свячень.

Цього дня священичий сан прийняли диякони Роман Славич, Іван Степанишин, Юрій Косач та Віталій Герасимів. Під час проповіді на Архиєрейській Божественній Літургії Патріарх зауважив: «Сьогодні ми будемо свідками свячень нових священиків. Якими вони будуть? Яке завдання вони отримають? Я думаю, що це випливає із сьогоднішнього Божого Слова. Мабуть, вони стануть тими благовісниками сучасної культури, сучасного світу. Проте вони матимуть особливу місію — сповіщати добрі новини, які ми так потребуємо на початку Нового року за юліанським календарем. Зміст цієї новини — Бог з нами!» — зазначив Предстоятель. Він також їм побажав, аби щоденна Літургія, молитва і читання Святого Письма — стали трьома китами, на яких буде стояти їхнє духовне життя.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ