На Житомирщині відбулися «Веселі канікули з Богом»

З 25 по 28 липня в смт. Ружин при Парафії Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ та з 29 липня по 01 серпня у с. Вербівка при Парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ Житомирської області відбулись «Веселі канікули з Богом».

«Дякуємо салезіянській молоді, яка радо відгукнулась і прийшла на допомогу у проведенні цих Канікул. Команда аніматорів працювала творчо та злагоджено. Діти з великим захопленням чекали кожного наступного дня. Дякуємо Господу за всіх людей, що долучились до проведення канікул, за чудову погоду, за посмішки всіх діток», – зазначив Адміністратор парафій отець Іван Стефанишин.

Кожен день Канікул розпочинався з Божественної Літургії. Опісля, на дітей чекали чудові банси, веселі ігри, квести, майстер-класи та катехизація. В такий спосіб діти могли гарно провести час своїх канікул, почути про Бога, церкву, знайти друзів. Завершились Канікули з Богом піснями під гітару біля вогню, іграми та маршмелоу.

Пресслужба Київської Архиєпархії