На Майдані парафіяни громади Бориса і Гліба вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

24 лютого 2019 року, парафіяни громади Святих Бориса і Гліба УГКЦ у Дарницькому районі міста Києва, вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні у церкві Архистратига Михаїла та Новомучеників українського народу, що на вулиці Героїв Небесної Сотні.Спершу парафіяни помолились панахиду у каплиці Архистратига Михаїла. Опісля біля меморіалу Героям Небесної Сотні пролунала молитва «Вічна пам’ять». Відтак діти соціального Хабу парафії поклали до монументу власноруч зроблені «Голуби миру».

Звертаючись до присутніх о. Андрій Боднарук, адміністратор парафії зазначив: «Сьогодні вшановуємо Героїв Небесної Сотні нашою молитвою. Але сьогодні ж повертаємось із цього храму до звичайного для нас ритму життя. Тоді в наших домівках, вулицях, місцях праці наша пам’ять про цих Героїв має бути ще більшою та дієвішою. За їхнім прикладом, маємо кожного дня, власними вчинками та жертвою власного часу любити Україну», – зазначив духівник.

Прес-служба Київської Архиєпархії