«У перший тиждень після відкриття парафіяльної каплиці, нам вдалося послужити роздавши продуктові набори та поспілкуватися з місцевими людьми», – отець Роман Гридковець.

1 серпня 2022 року, новостворена Парафія Святого Юрія Побідоносця УГКЦ у Чернігові роздала допомогу місцевим мешканцям, які постраждали від війни.

24 липня 2022 року у місті Чернігів у районі Масани на парафії святого Юрія Побідоносця була відслужена перша Божественна Літургія. Завдяки підтримці Благодійного Фонду «Карітас Київ», парафіяльна спільнота орендує приміщення, де може спільно збиратися на Божественну Літургію. Також надавати продуктові набори постраждалим людям від війни на Чернігівщині.

Парафія святого Юрія Побідоносця УГКЦ в місті Чернігів була створена 2017 року. Проте існувала лише на папері. Наприкінці 2021 року туди було призначено нового священника отця Романа Гридковця.

«У перший тиждень після відкриття парафіяльної каплиці, нам вдалося послужити роздавши продуктові набори та поспілкуватися з місцевими людьми. Так само хочеться згадати, що за перший тиждень нашу парафію відвідали два єпископи: Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ Владика Степан Сус та Єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії Владика Петро Лоза, які благословили нашу діяльність. Попереду в нас ще багато роботи, але віримо, що йдемо Божою дорогою і виконуємо Його волю», – наголосив душпастир.

Священник також повідомив про розклад Богослужінь на тиждень:

Понеділок-П’ятниця

8:00 – Утреня

9:00 – Божественна Літургія

Субота

8:00 – Утреня

9:00 – Божественна Літургія за померлих та Панахида

18:00 – Велика Вечірня

Неділя

11:00 – Божественна Літургія

Адреса: м.Чернігів (Масани), вул. Незалежності 68

У будь-який момент можна скористатися нагодою для підготування до Сповіді або духовної розмови: