На головній вулиці Житомира гаївками святкували Воскресіння Христове

Багато років поспіль парафія Святого Василія Великого УГКЦ у Житомирі проводила гаївки біля свого храму. Минулого року святкування перенесли на міський рівень. А цьогоріч гаївки пройшли на головній пішохідній вулиці Житомира – Михайлівській, і були включені до міської програми святкування Великодня.

У Світлий понеділок діти, молодь, воцерковлені люди та прості перехожі співами, іграми, бансами та хороводами прославляли світле Воскресіння Христове.

Організували святкування духовенство та вірні Житомирського протопресвітерства Київської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви та сестри Свято-Введенського жіночого монастиря ЧСВВ.

Відзначимо також зразковий фольклорний гурт «Джерельце» та його керівника пані Ангеліну Нестереву, що також долучився до організації святкування. Цей колектив, який є досить відомим на Житомирщині, заспівав для присутніх традиційні поліські веснянки і провів декілька гаївок та хороводів.

Також частину святкової програми на себе взяла львівська оперна співачка Ольга Жаровська. А житомирська молодіжна спільнота «Прийміть любов» навчила присутніх танцювати банси (нескладні танці з рухами, які часто повторюються).

«Це день, що його створив Господь, Возрадуємося і возвеселімся в нім!»

Леонід Мацієвський